Sparta KH – SKS 0:1 (0:1) [video, fotky]

Slavia_Prague_fanart_by_yazzmanTak to byl zase výjezd, abych řekl asi jeden z nejhorších co jsem zažil. Naštěstí mojí tří a půl roční dceři to nevadilo, ba naopak mě překvapila tím jak si fotbal užívá. Dali jsme si klobásu, která byla mimochodem moc dobrá, a po patnácti minutách koukání na fotbal Ema zkonstatovala „Tatí, kdy už půjdeme na ten fotbal?“ 🙂

Jelikož jsem měl odpoledne nabitý program, dorazili jsme do Kutné Hory až pět minut před koncem prvního poločasu. Před stadionem bylo rušno a mnoho slávistů mířilo kamsi do města. Znejistěl jsem zdali zápas nebyl o hodinu dřív a nebo jestli nebyl předčasně ukončen, což jak jsem záhy zjistil nebyla úplně tak nereálná varianta.

http://hattrick.cz/video-masakr-slavistu-v-kutne-hore-aneb-nesmyslne-hujerovska-akce-poradatelu-a-policistu/

Upřímně jsem byl výjimečně rád že jsme na zápas dorazili pozdě, protože bychom stáli přesně v místech kde loupežníci vyprazdňovali svoje pepřové nápoje.

http://www.slaviaultras.cz/t/54746-Udalosti-v-Kutne-Hore-Podpora-pro-Ultras.html

Co se týče zápasu, byl velmi poznamenán incidentem ze začátku a hlavně tím, že byl odejit Strašák a sním odešel i skoro celý kotel. Během této doby, se „fandění“ pokoušelo pár skupinek opilých chuligánu (nemyšleno ve fotbalové terminologii), ale na víc než „Smrk Spartě“ nebo „My jsme Slavie a vy nejste nic“ se nezmohli a jejich „řádění“ utnul další fanoušek, který je jemně upozornil na zkutečnost že oni nejsou Slavie, že pravě oni jsou nic.

Přesto, že jsme viděli jen druhou půlku, stál fotbal za vyliž bačkoru a když o tom tak zpětně přemýšlím, tak jsem snad viděl jednu šanci na naší straně a několik nabídnutých balónů hráčům Sparty KH, kteří si s nimi naprosto nevěděli rady. Tedy na to, že hrál tým první ligy s týmem z Divize to byla pěkná holomajzna a vymlouvat se na to, že nehrálo x hráčů, ze základu je holý nesmysl, naopak by se hráči na hřišti měli hecnout kór když se na ne přijede podívat taková početná skupina fanoušků z celého okolí. Ale to jsme zase zpátky ve třetí minutě zápasu, ale na to si musí každý udělat názor sám.

No comments yet.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..