Longboarding

Kam na longboard v Praze – nový prkno Rayne Otherside [video, fotky]

Konečně jsem se dal po zranění ramene do kupy a můžu zase dělat to co mě baví. Jestě loni na podzim jsem si pořídil nový prkno Rayne Otherside z FB skupiny Logboard Bazar, kterou doporučuji pro začátečníky na nákup prkna. Stejně tak jako spousta lidí předemnou, jsem až po nějaké době pochopil, co vlastně chci jezdit a že nákup univerzálního prkna nebyla ta správná volba, i když jsem na něm užil tunu zábavy.

Na prkno jsem se dostal až v únoru takže konečně můžu ohodnotit vlastnosti nového setupu. Jediné co mi zbylo z přechozího prkna od Miller Division jsou kola od Orangatang a ložiska Loaded. Trucky jsem pořídil nové od Atlasu se super slevou ve Snowpanic.cz. 

Musím říct, že jsem byl hodně mile překvapen ze stability a točivými vlastnostmi a pokud se chceš venovat freeridu/DH tohle prkno správná volba. Když jsem jel na prkně poprvé málem se mi sekly kola o desku a proto jsem si raději ještě pořídil 0,7mm podložky a všechno je teď perfektní, navíc díky podložkám se snižil přenos vybrací z kol na desku, což určitě oceníš když budeš jezdit po městě. Patka dovolí daleko víc při jezdění po městě kde musíš zvládat x nerovností, kočičích hlav, obrubníků atd.

Je to moje druhé prkno a určite se budu dál vyvíjet, už teď mám v plánu zkusit LNGCross, takže se v budoucnu poohlédnu po další desce (na objednávku) kterou jsem si předdomluvil u OwlBoards ze Zlína.

https://youtu.be/pymjVQHjYi8 

Přikládám video kde je vidět využití a vlastnosti prkna Rayne Otherside. Levi Green jezdí na desce z roku 2014 a já pořídil na Longboard Bazaru na FB desku z 2016 za peckových 2 200,-

Kam na longboard v Praze, nový prkno, Rayne Otherside, video, fotky

Kam na longboard v Praze, nový prkno, Rayne Otherside, video, fotky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..