Hanspaulská liga

Alkmar – Hattrick Prosek FC 1:2 (1:1)

Včerejší utkání hráno v celkem slušném dusnu a tempu se nám nic moc nepovedlo, spíš tedy nic než moc. Přesto, že jsme se snažili na soupeře neustále vyvíjet tlak a zakončovat z mnoha situací, ne a ne se prosadit. I přes moje famózní „ántré“, kdy jsem nastoupil do zápasu až těsně před poločasem (zápas ve velkém fotbale), a hned asi z druhé akce jsem „nekompromisně“ bodlem vyrovnal na 1:1 🙂 Bohužel to byl jediný náš gól.

Čím víc jsme tlačili a snažili se o vstřeleni druhého gólu, tím víc soupeř hrozil z protiútoků, naneštěstí pro nás se z jednoho takového prosadil, a jesličkami našemu brankaři určil konečný stav utkání 1:2 v náš neprospěch.

4. kolo Alkmar – Hattrick Prosek nejlepší hráči rozhodčí hřiště
1:2
(0:1)
Utkání velmi vysoké úrovně z obou stran. Na 8.ligu velmi kvalitní. V obou poločasech velmi vyrovnané. Hosté nebyli lepší, ale měli více štěstí. J. Veselý J. Březina P. Kreuz