SKS

SKS – SLO fotky, videa, komentář

Včerejší zápas byl další zkouškou Slávistického národa, jeho věrnosti, oddanosti, trpělivosti a schopnosti protrpět devadesát minut v podaní našich borců. V 18. minutě se definitivně ze hřiště společně s Lukášem Jarolímem (na nosítkách) vytratil fotbal. Bohužel vinou zranění a karet nebylo koho vystřídat a tak do zápasu naskočil „výtečník“ Pospěch.

Tedy se čtyřmi útočníky v sestavě, mimochodem jsme hned zavzpomínali na zápasy, kdy jsme neměli ani jedno, jsme trpěli a sledovali jak si bezzubé a marné Slovácko odváží tři body za snad jedinou šanci v zápase.

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=ump6QuHOJcA[/tube][tube]http://www.youtube.com/watch?v=GV_z2aY13jI[/tube]

Jedním z bonusů během zápasu bylo milosrdné sluníčko které nás chvíli před koncem zápasu oslňovalo a mi nemuseli sledovat tu kalamitu na hřišti. Jinak musím pochválit a to opět, krásné choreografie a to včetně té na východní tribuně s názvem „Metro Vršovická“.

Myslím, že by se měl náš marketing zamyslet nad tím, zdali by neměli dávat ke vstupenkám nějaké drogy nebo alespoň malou placatku s plachetnicí, páč ve střízlivém  stavu mám při některý zápasech pocit že vyznávám EMO styl.

Ze stadionu jsem si odnesl pocit který je znázorněn na stržené sparťanské nálepce (poslední fotografie v galerii), kterou jsem potkal v restauračním zařízení na záchodech, kam jsem po zápase okamžitě zamířil na zapomněnou.

PS: Jak je vidět na fotkách, k 4622 divákům se ani vyjadřovat nebudu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..