Hanspaulská liga

Alkmar – Letňany BD 2:2 (1:0) [video, fotky]

V neděli 16.září se konalo pro náš tým první kolo podzimní sezóny. V nové sezóně si nemůžeme klást nižší cíle než vyhrát skupinu R v 8. lize, tedy stejné cíle které si dáváme již několikátou sezónu v 8.lize a které jsme si dřív dávali v 7.lize, 6.lize a dokonce i v 5. lize. Kdo z nás si to ještě pamatuje?Nemyslím, že by jsme se nějak fotbalově zhoršili  a nebo, že by týmy se kterými se potkáváme na hřišti by byli o tolik lepší.

Třeba právě tento zápas ukázal jak samy a naprosto zbytečně darujeme soupeři bod za remízu a to jsme přitom po poločase vedli 2:0 a měli dalších asi 10 obrovských šancí na zvýšení vedení! A po půlce druhé půle, jsme vlastními chybami v rozehrávce darovali soupeři dvě branky a nechali  ho aby nás dostal pod tlak. Když jsme se z šoku, který jsme si udělali sami oklepali zbývalo do konce utkáni jen pár minut a z naší strany to byla v podstatě jen křeč a Alkmarnost. Holt budeme muset zabojovat víc v příštím zápase. Alkmaru zdar!