SKS

Sparta KH – SKS 0:1 (0:1) [video, fotky]

Slavia_Prague_fanart_by_yazzmanTak to byl zase výjezd, abych řekl asi jeden z nejhorších co jsem zažil. Naštěstí mojí tří a půl roční dceři to nevadilo, ba naopak mě překvapila tím jak si fotbal užívá. Dali jsme si klobásu, která byla mimochodem moc dobrá, a po patnácti minutách koukání na fotbal Ema zkonstatovala „Tatí, kdy už půjdeme na ten fotbal?“ 🙂

Jelikož jsem měl odpoledne nabitý program, dorazili jsme do Kutné Hory až pět minut před koncem prvního poločasu. Před stadionem bylo rušno a mnoho slávistů mířilo kamsi do města. Znejistěl jsem zdali zápas nebyl o hodinu dřív a nebo jestli nebyl předčasně ukončen, což jak jsem záhy zjistil nebyla úplně tak nereálná varianta.

http://hattrick.cz/video-masakr-slavistu-v-kutne-hore-aneb-nesmyslne-hujerovska-akce-poradatelu-a-policistu/

Upřímně jsem byl výjimečně rád že jsme na zápas dorazili pozdě, protože bychom stáli přesně v místech kde loupežníci vyprazdňovali svoje pepřové nápoje.

http://www.slaviaultras.cz/t/54746-Udalosti-v-Kutne-Hore-Podpora-pro-Ultras.html

Co se týče zápasu, byl velmi poznamenán incidentem ze začátku a hlavně tím, že byl odejit Strašák a sním odešel i skoro celý kotel. Během této doby, se „fandění“ pokoušelo pár skupinek opilých chuligánu (nemyšleno ve fotbalové terminologii), ale na víc než „Smrk Spartě“ nebo „My jsme Slavie a vy nejste nic“ se nezmohli a jejich „řádění“ utnul další fanoušek, který je jemně upozornil na zkutečnost že oni nejsou Slavie, že pravě oni jsou nic.

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=gTObRync2EU[/tube] [tube]https://www.youtube.com/watch?v=PPGDmM3BmqQ[/tube]

Přesto, že jsme viděli jen druhou půlku, stál fotbal za vyliž bačkoru a když o tom tak zpětně přemýšlím, tak jsem snad viděl jednu šanci na naší straně a několik nabídnutých balónů hráčům Sparty KH, kteří si s nimi naprosto nevěděli rady. Tedy na to, že hrál tým první ligy s týmem z Divize to byla pěkná holomajzna a vymlouvat se na to, že nehrálo x hráčů, ze základu je holý nesmysl, naopak by se hráči na hřišti měli hecnout kór když se na ne přijede podívat taková početná skupina fanoušků z celého okolí. Ale to jsme zase zpátky ve třetí minutě zápasu, ale na to si musí každý udělat názor sám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..