SKS

SKS – Zbrojovka Brno 5:0 (2:0) [video, fotky]

Konečně! Po dvou letech čekání byl v Edenu vidět fotbal. Konečně jsem si mohl z plného hrdla zakřičet Škodáááá místo obvyklého škoda. Ne že by to byla zas taková hitparáda, ale myslím, že od začátku sezóny nehrajeme zas tak hrůzostrašný fotbal a jsem přesvědčený, že náš tým má rozhodne na víc než se krčit v dolní polovině tabulky.

Ale abych nepředbíhal. Vyrazil jsem z práce dřív abych cestou odlovil kešku věnovanou dočasnému názvu stadionu, tedy [wp id=GCZ2M8 text=“Stadión Pepiho Bicana“ title=“Stadión Pepiho Bicana“]. Keš je umístěna na frekventovaném místě, ale já byl pevně rozhodnut, že tuto poslední Slavistickou keš z okolí Edenu, prostě dám. Jenže jsem nepočítal že její okolí bude neprodyšně uzavřeno pěti těžkooděnci a dvěma „městapáky“. Přesto jsem se pokusil dvakrát o odlov, ale muži a žena zákona na mne neustále podezřívavě koukali a tak jsem vzdal. Přesto si myslím, že keš ve svém úkrytu nebyla a někdo ji zcizil.

Přesto všechno jsem byl na místě včas. Bohužel mi dorazila SMS od kamaráda pro kterého jsem měl lístek, že nestíhá a dorazí se zpožděním. V tom se začal naplňovat tradiční scénář, když přijdu pozdě na fotbal. Vždycky padne gól, který samozřejmě nevidím a pak 80 minut sleduju nezáživnou remízu 0:0. Naštěstí toto nebyl ten případ a naši borci mi udělali po dlouhé době radost, kdy jsme si konečně mohli říct, že dnešní zápas stál za to a nebylo to myšleno směrem k počtu vypitých piv.

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=C-JOh7VEwFs&feature=player_embedded[/tube] [tube]http://www.youtube.com/watch?v=hY7PRPcWAGQ[/tube]

Jinak co se týče výkonů byl jsem nadšen L. Tusjakem, který brousil lajnu, jako jako kdysi jeho předchůdce Karel P. Druhým hráčem byl kdo jiný než Karol K., který předvedl další  standardní nadstandardní výkon. Třetí hráč který se mi líbil, byl Jarda Zmrhal který balony rozdával a společně s dalším odchovancem Petrákem hráli slušný zápas, jen tak dal! Konečně se začínají do A-týmu prosazovat odchovanci a nepouštějí se do mimopražských týmu kteří je prodávají za hranice za nemalé peníze. A doufám, že naší odchovanecké  základny se bude využívat stále více a nebudou se kupovat naprosto zbyteční hráči z Ostravy.

P. Rada byl se sestavou zřejmě spokojen a tak střídal až v 90. minutě. Já být trenér, tak za stavu 3:0 pustím do hry alespoň dva hráče z lavice, ale to je jen můj názor.

Nakonec jsme po děkovačce ještě vyvolali „strejdu Dádu“ a cestou ze stadionu jsme se mohli dohadovat na koho že to mával.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..