SKS

SKS – Jihlava 3:3 (0:3) [Video, fotky]

Tak to byl zase jednou zápas! Rada málem zkolaboval, prvním střelcem Slávie v novém ročníku se stal, jak jsem předpovídal Tecl, škoda že hraje v dresu Jihlavy. O poločase jsem si začínal myslet, že se jedná o test, kolik si kdo přinesl do Edenu drog. Naštěstí naši borci, se deset minut před koncem kousli a vhledem k tomu, že jsme jim stále věřili dotáhli utkání s Jihlavou alespoň na remízu, škoda jen že Škoda neproměnil za stavu 1:3 svoje nádherné nůžky v gól a trefil „jen“ břevno.

Co se týče hráčů, tak jsem zklamán z Čontyho, Jarolíma ale teda hlavně z Juhára, vypouštění sprintů, to mu možná tolerovali na Spartě, ale u nás se musí behat!

Nakonec jsem si ze zápasu odnesl velmi dobrý pocit, nejen kvůli šesti Gambrinusům pod čepicí a slušné dávce THC, ale třeba i proto, že Laty krásně zajel do Blažka a posledních deset minut, byla v Edenu atmosféra, kterou jsem naposledy zažil v mistrovských sezónách.

A co se týče návštěvy, jsem v rozpacích. Sice do ochozů dorazilo 7136 diváků, ale u nás na východní tribuně nebýt naší bandy z NYX.cz a přátel a kamarádu, by bylo v podstatě ticho. Je jasný, že to není jako na severu, přece jenom nám už není šestnáct, ale my jsme sem nepřišli spát! My jsme přišli podpořit svůj tým! A proto, Slávie do-to-ho!