Hanspaulská ligaHattrick

UGH 2012 „spanilá jízda“ [Fotky, Video]

Letošní ročník UGH CUPu je za námi a nastal čas hodnocení. Přestože jsme byli opět o rok starší, užili jsme si turnaj jako vždy, až tedy na jednou, kdy se nám vůbec nedařilo (nepostoupili jsme ze základní skupiny), ale to si naštěstí nikdo nepamatuje, ani okolnosti za jakých se tento neúspěch zrodil. A tak se můžeme pouze domnívat a během dlouhých, pro některé vlhkých,  Libereckých večerech debatovat na téma: „Co se to tenkrát vlastně stalo?“.

Tradiční předzápasové soustředění, probíhalo standardně jako každý rok. Nejdříve přes hodinu čekání na zapsání kvůli ubytování, jehož hlavním aktérem byl „Ghaell“ a jeho lepší polovička. Po ubytování, steak a pár pivek v  S-Clubu hurá na Bowling. Jáchymova super príma bowlingová hra o panáky stála naše dva členy docela dost peněz, naštěstí mě to minulo, přestože jsem se do poslední chvíle klepal. 😉

Následoval přesun do centra, kde jsme chytili super akci mezi 01-02 ráno (1+1 panák zdarma) a posilněni alkoholem, někteří trojitým kombíčkem (nestydím se za to), vyrazili na obávanou diskoték, jenž jsme po několika okamžicích přejmenovali na Zoo Liberec. Tady se taky dalo leccos chytnout, ale už ne tak příjemného jako předchozím baru. Konec konců tady jsou fotky!

Alkmar – Inseminátoři 0:2

Detaily časem 🙂

Alkmar – ??? 5:1

Detaily časem 🙂

Alkmar – IRC 1:1

Detaily časem 🙂

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=CYrHRKKd_2A[/tube]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..