SKS

SKS – Baník Ostrava 1:1 (0:0) [Video, Fotky]

Slavia_Prague_fanart_by_yazzman

Pátou sezonu po sobě se nám nepodařilo prolomit smůlu z prvních zápasů. Přestože jsme měli víc ze hry nebyli jsme schopni to přetavit ve víc jak jeden gól a o gólu Ostravy se snad bavit ani nemusíme, btw. Kamil měl pře-úspěšný víkend viz. Čonty zahradník, Představa grilování u Kamila na zahradě s účastí dalších expertů z našeho kádru nabízí mnoho variant, které snad raději ani nerozvádět. Co se týče fandění, byl to nadprůměrný zážitek,
ono dát začátek utkání na 20:15 v pátek přímo nabádá k soustředění se již pře výkopem a tak většina z nás přišla na stadion již v dobré náladě. První poločas jsme sledovali chorea na rozlučku s „věčným“ Hubem. Na druhou půlku jsem se přesunul za „Terasu“ Sever abych mohl sledovat smršť gólů do Ostravské branky.

V TS jsem se potkal se skupinou cca 24 Němců z  Hoppecke, Nordrhein-Westfalen, Germany co byli v Praze na víkend a vybrali si ten správný zápas na který jít. Škoda/Škutka jen že padlo málo branek. Byl jsem na sebe pyšný jak dobře mluvím anglicky nejen že jim rozumím, ale hlavně že mám co říct. 🙂 Asi po dvaceti minutách komunikace s nejméně společensky unaveným Matthäusem jsem nabyl pocitu, že jsem v AJ stejně dobrý jako on a tak jsem se ho zeptal na zásadní otázku co vlastně dělá? Odpověď mě odrovnala: I am the English teacher (nevím co to chlastali, protože já Anglicky skoro neumim) :D. Chvíly poté se Eden ponořil do temnoty, což skupinku z Hoopecke, evidentně dostalo do varu a když jsem jim řekl, že toto je možné jedině v Praze, odměnili mě mocný pokřikem Praga, Praga. Nakonec mi koupili pivo a já je za odměnu poslal do centra do „Kajlových“ lázní. Já si ten večer užil a už se nemůžu dočkat dalšího zápasu.